Vdechnu vašemu podnikání život

Úvodní 20min seznámení

Máte zájem o moje služby? 

Zavolejme si a předejme si představu o spolupráci, možnostech a výsledku. Pokud si nebudete vědět rady, kterou službu volit a nebo jí tu ani nenajdete, tak i toto seznámení k tomuto slouží.

60min / 30min
150O,- / 800,-

Instagram a Facebook-60 min
Nevíte si rady, jak využít sociální sítě k podnikání? Jak pracovat s osobním profilem, skupinou a stránkou na Fb a k tomu zapojit třeba i Instagram? Ukážu vám, jak si vymazlit sítě, tak aby vás vaši klienti našli. Vše si ukážeme přes zoom a aby jste se k tomu mohli kdykoliv vrátit, dostanete záznam.

Canva- 60min
grafický intuitivní platforma
Potřebujete seznámit s Canvou? A nebo jen zdokonalit svoje dovednosti s ní? Tak tahle konzultace je přímo pro vás. Vše si ukážeme přes sdílení obrazovky na zoomu a dostane i záznam. Takže se k tomu můžete kdykoliv vrátit.

Rychlé oko- 30min
Potřebujete poradit s vaší stávající tvorbou? Čím to doladit a oživit, aby to lahodilo oku? Tak 30min konzultace "Rychlé oko" je to pravé pro vás.

web

WordPress + Elementor
od 14 000,-

Potřebujete vytvořit web po technické a designové stránce? Takto to je služba pro vás. Můžeme vám web vystavit od úplného začátku a nebo upravit váš stávající.

Balíček 10 editovatelných šablon
1200,-

Jedná se o vytvoření editovatelných šablon v Canvě na sociální sítě podle vašeho zadaní a BRANDu ( pokud máte vytvořený ). V těchto šablonách si můžete měnit vaše fotky i text. Nemusíte se bát, že nebudete vědět, jak na to. Součástí balíčku je i zaškolení, jak s nimi pracovat.

A proč šablony používát?
Na sociálních sítí je denně neskutečně moc příspěvků a v dnešní zrychlené době, lidi pouze skrolují na sítích. Zastaví se v případě, že je něco zaujme a nebo oukud je příspěvěk od někoho, koho sledují. A pokud budete mít vytvořený svůj vlastní jedinečný vizuální styl, tak vás vaši sledující vždy poznají.

od 600,-

Vytvořím vám grafický návrh vizitky dle vašeho zadání. Po schválení dostanete návrh ve dvou souborech a to v PDF a SVG pro vaši tiskárnu.

1OOO,-

Potřebujete vytvořit grafický návrh k vaší prezentaci?
Upravit váš stávající ebook?
Nachystat letáčky pro vaši akci?
Dárkové poukazy atd.
A nebo vytvořit něco, co není v nabídce?
Tak od toho mám pro vás i hodinovou sazbu

Obchodní podmínky